Agraf z Warszawą na XVIII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

list In: WOŚP On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1658

10 stycznia 2010 r. nasza Firma Agraf po raz pierwszy wzięła udział w zbiórce pieniędzy WOŚPu, której dochód przeznaczono na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami onkologicznymi i na prowadzone przez Fundację programy medyczne i edukacyjne.

Agraf, razem z FSO Auto Klub, wziął udział w XVIII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w akcji „…Bo serce mieszka w nas…”, która odbyła się w Olsztynie. Udało nam się zebrać, wraz z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień, aż 6103,67zł!!

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się nasza Warszawa, która dostarczyła wszystkim zebranym niezapomnianych wrażeń.

WOŚP

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
close Koszyk
close Koszyk

Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto ?
Zaloguj się | Zresetuj hasło