O firmie

Agraf powstał w 1995r. Od samego początku staraliśmy się zaistnieć jako firma kreatywna z niestandardowym wizerunkiem, trochę zwariowanym, bardziej odważnym od konkurencji. Od 2011 r. jesteśmy dystrybutorem marki odzieżowej Promostars i Geffer. Sprzedajemy także odzież reklamową innych marek, takich jak Fruit of the Loom, Stedman, Result, Gildan, czy Russel.

Zajmujemy się znakowaniem odzieży, stosujemy różne techniki druku; sitodruk, druk cyfrowy Digiplast i DTG, sublimację, termotransfer oraz haft komputerowy. Mamy swoje własne studio graficzne. Nasz zespół tworzą profesjonalni rysownicy, graficy komputerowi i fotograficy. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie promocji i reklamy od poligrafii, przez wszelkiego rodzaju środki promocji. W swojej ofercie posiadamy również ceramikę, przede wszystkim kubki i filiżanki, które są doskonałym nośnikiem reklamy.

Jesteśmy dystrybutorem marki Porceline posiadającej bogatą ofertę kubków i filiżanek reklamowych. Od samego początku projektujemy i produkujemy indywidualne kalendarze firmowe. Prowadzimy szeroko pojęte kampanie internetowe - projektujemy serwisy internetowe, współpracujemy z Facebookiem, posiadamy status Partnera Google. Duża część naszych produktów idzie na eksport, przede wszystkim do krajów Unii Europejskiej, ale także do Szwajcarii, Norwegii, Rosji, Ukrainy, czy na Białoruś.

Mamy duże doświadczenie w  odprawach celnych, prowadzimy także sprzedaż TAX FREE. Posiadamy swój własny magazyn, dzięki czemu zamówienia realizowane są w krótszym terminie, nawet na następny dzień. W lipcu 2017 r. przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanej siedziby na ul. Sielskiej 14b w Olsztynie.

Nasza firma stara się pomagać potrzebującym. Co roku organizujemy imprezę „…to jak pomożecie?” w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomagamy fundacji „Zdążyć z Pomocą” oraz „Szlachetna Paczka”. Sponsorujemy Wydział Nauki o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, Rajd Rotor, Zlot Pojazdów PRL-u oraz Rajd Syren i Warszaw.

                                                                    

 

Poznacie nas po naszej Warszawce Agrafce – firmowym aucie FSO Warszawa 223 z 1973 roku.

Nasza Warszawa