Agraf z Warszawą na XIX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

list In: WOŚP On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1691

Podczas trwania XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 9 stycznia 2011 r., mieszkańcy Olsztyna już po raz drugi mieli okazję podziwiać zabytkowe pojazdy: motocykl Ural M-63, Fiata 125p  oraz naszą firmową Warszawę.

Zainteresowani mogli się również nimi przejechać po ulicach Starego Miasta i wesprzeć WOŚP wrzucając pieniądze do puszki. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, akcja wzbudziła niezwykłe zainteresowanie, nie tylko mieszkańców miasta, ale również lokalnych mediów - prasy, radia i telewizji.

Pieniądze zebrane podczas 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostały na zakup nowoczesnej aparatury medycznej dla dziecięcych oddziałów nefrologicznych i urologicznych w całej Polsce.

Agraf z Warszawą

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
close Koszyk
close Koszyk

Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto ?
Zaloguj się | Zresetuj hasło