Ausgewählte Produkte

Werbekleidung Großhandel

Agraf Online-Shop

In unserem Online-Shop finden Sie Werbe- und Arbeitskleidung wie Promostars, Fruit of the Loom, Geffer, Russel, Result, Mark the Helper und Crimson Cut.

Weiterlesen

25 Jahre Agraf

Die Firma Agraf wurde am 2. Oktober 1995 offiziell registriert. Am Anfang war es eine Ein-Mann-Aktivität, heute, über 25 Jahre später, sind wir ein gut koordiniertes Team von über einem Dutzend Händlern, Grafikdesignern und Logistikern, die alle machen werden Bemühungen, um sicherzustellen, dass der Kunde zufrieden ist.

Zobacz więcej
Jest to odzież skierowana do hurtowni BHP, agencji reklamowych, firm oraz klientów indywidualnych. Firma i klient hurtowy po rejestracji w sklepie internetowym otrzyma odpowiednie zniżki. Jako dystrybutor odzieży promocyjnej Promostars, Crimson Cut, Mark the Helper i Geffer oraz hurtownia odzieży reklamowej Fruit of the Loom, Result, Russel posiadamy t-shirty, koszulki polo, koszule, swetry, polary, bluzy, softshele, kurtki, czapki zarówno w wersji Premium jaki i odzież budżetową doskonałą do masowych akcji promocyjnych i przetargów. W swojej siedzibie posiadamy centrum logistyczne, magazyn hurtowy z odzieżą reklamową, z którego realizujemy zarówno sprzedaż na terenie Polski, sprzedaż wewnątrz Unii Europejskiej jak i eksport do takich krajów jak Norwegia, Szwajcaria, Rosja, Ukraina, Białoruś.

Promostars - Odzież Reklamowa dla Twojej firmy

Promostars, jest głównym producentem odzieży promocyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej został założony 1998 roku. Odzież reklamowa wchodząca w skład oferty Promostars to między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, koszule, swetry, kurtki, a także torby i czapki. Cała odzież firmy Promostars przystosowana jest do znakowania metodą sitodruku, DTG lub haftu. W obecnej edycji naszego katalogu znajduje się 129 pozycji w rozmiarach od XS do XXXL w 40 różnych kolorach. Głównym odbiorcą naszych produktów są firmy wykorzystujące je dla celów reklamy, bądź ubioru pracowników. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej. Jedyna POLSKA marka odzieży promocyjnej.

Fruit of the Loom – jedna z najbardziej rozpoznawanych marek

Firma Fruit of the Loom została założona w roku 1851 w Stanach Zjednoczonych. 30 lat temu Fruit of the Loom jako jedna z pierwszych marek wkroczyła w europejski rynek odzieży reklamowej. Obecnie jest jednym z liderów tekstylii reklamowe, ale wykorzystywanej także jako odzież roboczą i sportową. Producent posiada szeroką ofertą modeli dla kobiet, mężczyzn i dzieci w kategoriach: T-shirty, bluzy dresowe, koszule, odzież sportowa Performance itd. Pod względem wyboru kolorów i fasonów klienci zawsze mogą liczyć na markę Fruit of the Loom, która oferuje Everything Under the Sun!

Mark the Helper – odzież specjalistyczna marki Promostars

Mark the Helper to kolekcja odzieży do specjalistycznych zastosowań. Odzież dla profesjonalistów, m.in. odzież ostrzegawcza zgodna ze standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016, odzież chroniąca przed chłodem zgodna z EN 14058:2017, odzież przeznaczona do wynajmu, odzież termoaktywna oraz przygotowana do wielokrotnego prania.

Crimson Cut – odzież premium marki Promostars

Crimson Cut to produkty wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i modowym charakterem. Marka dedykowana segmentowi premium dla klientów ceniących najwyższą jakość i wzornictwo. Wiele produktów w tej kolekcji, wykonanych jest z bawełny organicznej oraz z nowoczesnych i ciekawych materiałów.

Geffer - ekonomiczna marka Promostars

Geffer to doskonała odzież reklamowa na różnego rodzaju przetargi, imprezy masowe. Geffer to doskonały kompromis pomiędzy jakością a ceną, to t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, czapki, kurtki.

Russell – brytyjski producent odzieży

Russell Europe powstał w 1902 r. Obecnie, Russell Europe jest jedną z największych firm zajmujących się produkcją odzieży reklamowej. Wszystkie jego zakłady posiadają WRAP – niezależnego programu Worldwide Responsible Accreditation Production. Daje to naszym klientom gwarancję, że działają one zgodnie z międzynarodowymi standardami etycznej produkcji, a także z uwzględnieniem lokalnych przepisów i regulacji. Cały asortyment spełnia też wymogi norm Oeko-Tex 100, oraz REACh. Russell jest oddziałem firmy Fruit of the Loom.

Result

Producent dzieży roboczej, promocyjnej i outdoorowej powstał w 1994 roku. RESULT to dziś ponad 300 unikatowych modeli ubrań roboczych, promocyjnych i wierzchnich, to szeroki wybór kurtek, kamizelek, polarów, kombinezonów, spodni, rękawic i bardzo duży wybór czapek.

Nadruki i hafty – nasza specjalność

Oferujemy także nadruki na odzieży metodą sitodruku i druku cyfrowego DTG, lub sublimacji w przypadku sportowych koszulek poliestrowych. Wykonujemy także haft komputerowy, opracowujemy programu hafciarskie.

Studio graficzne – nasza mocna strona

Posiadamy studio graficzne które zajmuje się projektowaniem nie tylko nadruków, haftów na odzieży, ale także pełnym zakresem działań graficznych w zakresie promocji i reklamy.

Kubki Reklamowe

Jesteśmy także dystrybutorem marki ceramiki reklamowej Porceline oferującej kubki reklamowe, filiżanki, pokale do nadruków metodą kalki ceramicznej, druku bezpośredniego, czy piaskowania.

Kalendarze reklamowe

Ważną częścią naszej działalności jest projektowani i produkcja indywidualnych kalendarzy dla firm. Są to kalendarze trójdzielne, jednodzielne, książkowe, plakatowe, podkładowe, trójkątne.

Nasza Warszawa

Naszym firmowym samochodem jest Warszawa 223 z 1973 roku. Zanim się nim stała przejechała ponad 1.000.000 km jako taksówka na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Prawdopodobnie jest to najdłużej pracująca Warszawa na świecie.
Exit
close Shopping Cart
close Shopping Cart

Registrieren

Neues Konto registrieren