Ulotki, plakaty, katalogi

Ulotki, plakaty, katalogi

Ulotki, plakaty, katalogi

Katalogiem nazywamy wielostronicową prezentacje produktów, usług. Okładkę wykonujemy w większości przypadków z grubszego papieru (170 – 350 g/m2) niż strony wewnętrzne (80 – 170 g/m2). Okładkę często uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową oraz miejscowym lakierem UV. Najczęściej stosowany jest format A4, B4, rzadziej A5 lub A6.

Ulotka to prosta i tania forma reklamy, często jest przez nas wykonywana w formacie A5, A6, lub 1/3 A4, czasami w przypadku większej ilości informacji wykonujemy tzw. “tryptyk” czyli ulotkę formatu A4 złożoną na trzy części. Stosujemy tu najczęściej papiery kredowane o gramaturze 80 – 150 g/m2.

Folder to nieco bardziej rozbudowana forma przekazania informacji w porównaniu do ulotki. Wykorzystywana jest przede wszystkim w relacjach biznes to biznes i dlatego stosujemy format A3 składany do formatu A4 (umożliwia to włożenie do środka cennika, listu intencyjnego itp.), najczęściej stosujemy gramaturę 170 – 300 g/m2.

ZOBACZ NASZE ARCHIWALNE REALIZACJE

Zobacz również

  • Książki, czasopisma

    Książki, czasopisma

    Czasopismo to wydawnictwa o charakterze cyklicznym wydawane w różnych formach i nakładach, pojęcie to możemy podzielić w zależności na częstotliwość ukazywania się na periodyk ukazujący …

  • Segregatory, teczki

    Segregatory, teczki

    Segregator służy do porządkowania materiałów firmowych, ofert, cenników ale także do archiwizacji dokumentów. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim w biurze, ale coraz częściej jako “organizer” na wszelkiego rodzaju …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij