Segregatory, teczki

Segregatory, teczki

Segregatory, teczki

Segregator służy do porządkowania materiałów firmowych, ofert, cenników ale także do archiwizacji dokumentów. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim w biurze, ale coraz częściej jako “organizer” na wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia. Zbudowany jest z tektury introligatorskiej kaszerowanej okleiną  z zadrukowanego cienkiego papieru kredowanego laminowanego folią matową lub błyszczącą. Posiada zamek 2d lub 3d, w przypadku grubych segregatorów archiwizacyjnych zastosowany jest mechanizm dźwigniowy.

 

Teczka służy do organizowania dokumentów i ofert. Teczka drukowana jest na grubym papierze kredowanym dwustronnie, lub kartonie kredowanym jednostronnie ze wzmocnionymi włuknami o gramaturze 250 – 350 g/m2. Mogą być jednobigowe – na mniejszą ilość dokumentów i dwubigowe na większą ilość dokumentów, obowiązkowe jest  także wycięcie w wewnętrznej kieszonce na wizytówkę.

 

ZOBACZ NASZE ARCHIWALNE REALIZACJE

Zobacz również

  • Ulotki, plakaty, katalogi

    Ulotki, plakaty, katalogi

    Katalogiem nazywamy wielostronicową prezentacje produktów, usług. Okładkę wykonujemy w większości przypadków z grubszego papieru (170 – 350 g/m2) niż strony wewnętrzne (80 – 170 g/m2). …

  • Książki, czasopisma

    Książki, czasopisma

    Czasopismo to wydawnictwa o charakterze cyklicznym wydawane w różnych formach i nakładach, pojęcie to możemy podzielić w zależności na częstotliwość ukazywania się na periodyk ukazujący …

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij