Prezentujemy naszą ostatnią realizację dla Klubu Morsów Przerębel z Bisztynka. W ramach tego zlecenia wykonane zostały następujące elementy:
- Lekkie czapki sportowe Spike wraz z haftem komputerowym, idealne do rozgrzewki i mroźnej kąpieli.
- Koszulki Promostars Premium wraz z nadrukiem cyfrowym DTG.
- Softshell Promostars Mission. Na kurtkach wykonano nadruki cyfrowe DTG oraz haft komputerowy.

Ciekawostką tej realizacji, a zarazem nowością jest nadruk cyfrowy DTG na kurtkach softshell. Wiele prób i doświadczeń doprowadziły nas do tego, ze mogliśmy zaoferować Klientom nieprzemakalne kurtki z kolorowym nadrukiem z przejściami tonalnymi. Co więcej, nadruk ten świetnie znosi pranie mechaniczne w 30*C. Na kurtkach również została wykonana personalizacja. Do tego typu pojedynczego nadruku również idealną jest metoda cyfrowego DTG, ze względu na elastyczność i koszt jednego nadruku. Do tego na rękawie wykonaliśmy haft komputerowy z logo Klubu.

Nadruk cyfrowy DTG na kurtce softshell Promostars Mission.

Warto dodać również parę słów o zastosowanych technikach nadruku.

Nadruk cyfrowy DTG, czyli Direct To Garment, to nowoczesna metoda pozwalająca fotorealistyczne grafiki przenieść na odzież w sposób trwały i ekonomiczny już od pojedynczej sztuki. W przeciwieństwie do foli transferowych, czy nawet
sitodruku, DTG jest przyjemniejsze w dotyku. Znakowaną odzież najlepiej prać w temperaturze do 30*C, wywróconą na lewą stronę.

Haft komputerowy na sportowych czapkach Promostars SpikeHaft komputerowy na kurtkach softshell Promostars Mission
Haft komputerowy to bardzo popularna technika, stosowana przede wszystkim do przeniesienia logotypu, lub innej nie skomplikowanej informacji na odzież. Haft jest metodą bardzo trwałą, szlachetną, dającą wrażenie profesjonalizmu. Nie jest to jednak technika dobra do odzwierciedlenia drobnych szczegółów i zaawansowanych form graficznych, ponieważ jesteśmy tu ograniczeni grubością nici.