Sposobów na znakowanie odzieży jest mnóstwo. Mamy haft, mamy DTG, możemy skorzystać z folii i papierów transferowych, techniki laserowej, sitodruku. Oprócz tego nadruki można dodatkowo wzbogacić, by uzyskały wymarzone przez nas wygląd oraz cechy. 

Nadruk puchnący, Puff, zwiększa swoją objętość podczas twardnienia, dzięki czemu otrzymujemy lekko wypukły wzór. Powstaje zarówno z farb wodnych, jak i plastizolowych. Najlepiej sprawdza się przy większych powierzchniach nadruku.

High Density powstaje z gęstszych farb, które tworzą nadruk 3D. Wzór pozostaje wyraźny, więc możemy pozostać spokojni o detale i szczegóły naszego projektu.

Gel (żel) również uwypukla warstwę farby. Jest bezbarwny, więc doskonale nadaje się do dyskretniejszych nadruków, a nałożony na farbę sprawia, że jej kolory stają się głębsze i pięknie lśnią. Gel jest idealny przy imitacji kropel wody.

Reflective to nadruk odblaskowy, stosowany by zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Szczególnie polecany jest przy odzieży roboczej.

Glow in the Dark świeci w ciemności. Dostępny jest w kolorze zielonym.

Caviar Beads to nic innego jak przymocowane do ubrania "kuleczki" różnych barw i różnej wielkości, wybranej przez nas. 

Pearl, Crystalina i Sugar sprawiaja, że nadruki  błyszczą. Powstają z farby brokatowej, która zawiera w sobie migoczące cząsteczki.