Rok 2020 przyniesie nam trochę nowości w branży reklamowej odzieży. Promostars już niebawem zaprezentuje swą tegoroczną kolekcję, w której znajdą Państwo 3 nowe pozycje oraz 15 nowych kolorów w bieżących produktach. Ciekawą nowością w koszulkach jest T-shirt Promostars Heavy 170, która w kolorze białym i czarnym pozbawiona będzie metek producenta. Dzięki temu klienci zaoszczędzą na ewentualnym wypruwaniu metek, w ich miejsce umieszczając swój nadruk lub metkę.

Kolejną nowością są dwie nowe marki Promostars: Crismon Cut oraz Mark the Helper.

Crimson Cut to produkty wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i modowym charakterem, dedykowane segmentowi premium. Ciekawe fasony oraz wysokiej jakości materiały i wykończenie zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponad to odzież reklamowa Crimson Cut spełnia normy dotyczące dostarczania bezpiecznych produktów oraz ochrony środowiska, tak ważne w dzisiejszym świecie. T-shirty Crimson Cut i koszulki polo produkowane są z zastosowaniem bawełny organicznej najbezpieczniejszej dla zdrowia użytkowników, jak i osób pracujących przy jej wytwarzaniu.
W tej kolekcji znajdą Państwo 64 produkty.

Mark the Helper to kolekcja odzieży do specjalistycznych zastosowań. Odzież dla profesjonalistów, m.in. odzież ostrzegawcza zgodna ze standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016, odzież chroniąca przed chłodem zgodna z EN 14058:2017, odzież przeznaczona do wynajmu, odzież termoaktywna oraz przygotowana do wielokrotnego prania.
W tej kolekcji znajdą Państwo1
2 produktów

W ekonomicznej marce odzieżowej Geffer znajdą Państwo 2 nowe kolory w bieżących produktach oraz rozmiar XXXL w 3 produktach.

Nowy katalog odzieży reklamowej zaprezentujemy Państwu już wkrótce.