Jak co roku na olsztyńskiej starówce pojawiła się zwarta brygada zabytkowych samochodów, motocykli oraz ich właścicieli. Każdy kto tego dnia przybył na Stare Miasto miał okazję przejechać się leciwymi, ale świetnie utrzymanymi pojazdami. Wrzucając do puszki wolontariusza WOŚP co najmniej 10zł mógł przejechać się: Warszawą, Trabantem, Wartburgiem, Fiatem, Porsche, Syreną, Polonezem, Uralem, BMW, Jawą, M-ką... i czego tam jeszcze nie było. 
Agraf poza organizacją wydarzenia przygotował również koszulki z nadrukiem dla wolontariuszy WOŚP. Grafikę, która znalazła się na nich przygotowało nasze studio graficzne. Nadruki Orkiestry znalazły się na T-shirtach Geffer: https://agraf.net.pl/t-shirt/t-shirt-geffer-200.htmlhttps://agraf.net.pl/t-shirt/t-shirt-geffer-220.html, oraz https://agraf.net.pl/t-shirt/t-shirt-geffer-250.html

Jeszcze raz dziękujemy wolontariuszom, kierowcom i właścicielom pojazdów, a przede wszystkim osobom, które tak hojnie zapełniały puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.