Szkolenia z systemu reklamowego Google AdWords

Szkolenia z systemu reklamowego Google AdWords

Szkolenia z systemu reklamowego Google AdWords

Dążąc do coraz doskonalszej obsługi naszych klientów uczestniczyliśmy w szkoleniach z systemu reklamowego Google AdWords w ramach programu AdWords Seminar Leader, z analityki internetowej z wykorzystaniem Google Analytics, Marketing w Internecie.

Dla naszych Klientów proponujemy duży zakres usług potrzebny do prowadzenia efektywnego marketingu w wyszukiwarkach (SEM), zaczynając od doboru słów kluczowych, po optymalizację strony www. Wszystkie te działania mają doprowadzić do zwiększenia ilości potencjalnych klientów odwiedzających stronę www. Te wszystkie działania bierzemy na swoje barki, dla naszych klientów zostawiamy  jedynie radość z wyników.

Pozycjonowanie jest  ważnym elementem strategii internetowej jeśli chcemy  pozyskać nowych klientów. Aby to osiągnąć musimy wypromować stronę internetową na jak najwyższe miejsce  w wynikach wyszukiwania dla wskazanych wyrażeń kluczowych. Dla klientów na całym świecie  wyszukiwarka Google jest najważniejszym źródłem informacji o produktach, usługach oraz firmach.

Zaangażowanie naszej agencji reklamowej do obsługi reklamy w Google oszczędza Państwa czas i pozwala zmaksymalizować zwrot z inwestycji w reklamy.

Zobacz również

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij