Strona www Związku Stowarzyszeń “Kraina Drwęcy i Pasłęki”

Strona www Związku Stowarzyszeń “Kraina Drwęcy i Pasłęki”

Strona www Związku Stowarzyszeń “Kraina Drwęcy i Pasłęki”

Nowa strona www Związku Stowarzyszeń “Kraina Drwęcy i Pasłęki” LGD Łukta. Jest to organizacja pozarządowa działająca jako Lokalna Grupa Działania funkcjonująca od 2006 roku. Związek Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” swoja działalnością obejmuje 7 gmin: tj. Łukta, Morąg, Ostróda, Jonkowo, Gietrzwałd, Światki, Miłakowo. Związek działa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, poprzez wielokierunkową aktywizację społeczności lokalnej, promocję obszaru i optymalne wykorzystanie dziedzictwa kulturowego i naturalnego.

Zakres Realizacji:

 • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
 • Kod XHTML, CSS strony internetowej
 • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.leader.frrl.org.pl

Naszym zadaniem było stworzenie jednej z najlepszych stron www Związku Stowarzyszeń Gmin, sami oceńcie czy nam się udało.  Strona została wyposażona w system szybkiego dzielenia się treścią w najpopularniejszych mediach społecznościowych takich jak np. Facebook,  Twitter, Nasza klasa itd.

Strona www została wyposażona między innymi w moduł szybkiego wyszukiwana treści na stronie, automatyczny generator mapy strony połączony z Google, narzędzie do pozycjonowania stron umożliwiające  do zmiany tytułów i meta  opisów dla każdej podstrony czy kategorii oraz formularz kontaktowy.

Przeprowadziliśmy również szkolenie Klienta z zakresy obsługi systemu CMS, w który wyposażona jest strona www LGD Łukta. Tak aby Klient samodzielnie zarządza treścią na swojej stronie internetowej.

Zobacz również

 • Koszulka Ford Capri 2.8 Injection

  Koszulka Ford Capri 2.8 Injection

  Zrealizowaliśmy koszulkę “Ford Capri 2.8 Injection” model Premium o gramaturze 190g którą wydrukowaliśmy metodą cyfrową DTG. Ford Capri – model samochodu osobowego, produkowanego przez Ford …

 • Kalendarz jednodzielny firmy Arbet

  Kalendarz jednodzielny firmy Arbet

  Kalendarz jednodzielny firmy ARBET Investment Group sp. z o.o.  oferującej kompleksowe usługi w zakresie budownictwa oraz działalności deweloperskiej. Projekt kalendarza opiera się na wizualizacji nowej …

 • Strona www LINEA DECOR

  Strona www LINEA DECOR

  Farby i lakiery, farby, lakiery, bejce, patyny, farby lakiery specjalne do drewna oraz bejce i patyny

 • Sklep internetowy MebleMazurskie.pl

  Sklep internetowy MebleMazurskie.pl

  Wykonaliśmy sklep internetowy FABRYKI MEBLI BISKUPIEC, MMI Sleeping Sp. z o.o.  Oferta firmy zawiera meble z drewna litego – buku, olchy, dębu, brzozy oraz sosny.  …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij