Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Nowa odsłona strony www Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn.Centrum Innowacji i Transferu Technologii (CIiTT) jest jednostką ogólnouczelnianą Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Celem działalności CIiTT jest lepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego i technicznego Uniwersytetu oraz transfer (sprzedaż lub nieodpłatne przekazanie) do gospodarki wyników badań naukowych i prac rozwojowych UWM.

 

Zakres Realizacji:

  • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
  • Kod XHTML, CSS strony internetowej
  • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
  • Wsparcie techniczne
  • Adres www: https://www.uwm.edu.pl/ciitt/

 

Witryna internetowa CIiTT Olsztyn została wyposażona w kalendarz imprez gdzie  w łatwy sposób administrator zarządza i publikuje terminy spotkań naukowych. Internauta w dostępny sposób może zapoznać się z wszystkimi wydarzeniami, które będą miały miejsce. Moduł pozwala na wyznaczenie daty, godziny oraz szczegółowego opisu danego wydarzenia na stronie www. Strona Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn wyposażona została również w moduł, który umożliwia wymianę zdjęć w sliderze strony www. Moduł pozwala wgrać daną fotografię na serwer, przyciąć do odpowiednich wymiarów i opublikować. W łatwy sposób administrator strony jest w stanie nie tylko dodawać zdjęcia ale również ustawiać ich kolejność. Paginacja obrazów wykonywana jest automatycznie.

Strona internetowa wyposażona została również w system komentarzy, pozwalający na dyskusję internautów przeglądających dany watek. Strona powiązana została z portalami społecznościowymi poprzez możliwość dzielenia się w łatwy sposób informacjami zawartymi na stronie, każdy wątek można opublikować na Facebook’u, Twitterze, Naszej klasie itd.. Pozwala to na szybką wymianę informacji zainteresowanych danym wydarzeniem czy aktualnością. W przypadku Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn jest to bardzo ważna funkcja strony internetowej.

Strona www wyposażona została również w moduł służący do pozycjonowania, system aktualności, automatyczną paginację wątków w danej kategorii, możliwość dodawania podstron, kategorii oraz intuicyjne dodawanie działów w menu strony www.

Zobacz również

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij