Strona internetowa Ural-Polska

Strona internetowa Ural-Polska

Strona internetowa Ural-Polska

Przedstawiamy stronę www, którą wykonaliśmy w ramach kampanii reklamowej dla polskiego dystrybutora motocykli Ural.

Zakres Realizacji:

  • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
  • Kod XHTML, CSS strony internetowej
  • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
  • Opracowanie artykułów, zdjęcia, teksty
  • Wsparcie techniczne
  • Adres www: https://www.ural-polska.pl/

Strona internetowa Ural-Polska wyposażona została w system CMS pozwalający na zarządzanie treścią witryny, dodawanie zdjęć, multimediów, podstron itd. Ponadto zintegrowaliśmy stronę z portalem Facebook oraz Miejscami Google. Strona www wyposażona została w moduł szybkiego przeglądania oferty. Bezpośrednio na stronie głównej mamy dostep do wszystkich motocykli Ural dostępnych w ofercie klienta.

Powiązanie strony internetowej z Facebookiem pozwoliło uzyskać 1700 fanów. Moduł szukania umożliwia szybkie wyszukanie interesującej treści zawartej w stronie internetowej. Automatyczna mapa strony i moduł Tagi ułatwia pozycjonowanie strony www, szybko informuje roboty Google o zmianach wprowadzonych na stronie.  Moduł RSS pozwala na zapisanie kanału i śledzenie najnowszych artykułów opublikowanych na stronie internetowej.

Witryna internetowa wyposażona została w moduł SEO, pozwalający na zmienianie tytułów i opisów każdej podstrony czy kategorii. Moduł jquery tabs pozwala na szybkie przeglądanie całej oferty, zadawanie pytań i przeglądanie specyfikacji danego produktu. Moduł flash przedstawia zdjęcia motocykli z różnych perspektyw, administrator samodzielnie wprowadza dowolne zdjęcia, które są skalowane i przedstawione w tworzonej automatycznie animacji.

Zapraszamy do zapoznania się z historią sławnej marki Ural.

Zobacz również

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij