Strona internetowa KMW Rotor

Strona internetowa KMW Rotor

Strona internetowa KMW Rotor

Przedstawiamy nową stronę internetową, którą stworzyliśmy dla Klubu Miłośników Weteranów Rotor z Olsztyna.

Zakres Realizacji:

  • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
  • Kod XHTML, CSS strony internetowej
  • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
  • Wsparcie techniczne
  • Administracja stroną
  • Adres www: https://www.rotor-olsztyn.pl

Strona zbudowana została w oparciu o system WordPress, dzięki któremu w łatwy sposób można zarządzać treścią znajdującą się na witrynie internetowej. Strona www posiada system umożliwiający komentowanie danego artykułu. W przypadku strony dla miłośników motocykli zabytkowych Rotor takie rozwiązanie było niezbędne. Umożliwia ono szybkie dzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi treści strony internetowej oraz wymianę informacji z innymi użytkownikami strony internetowej.

Strona www Rotor Olsztyn powiązana jest również z Facebookiem, Twitterem i innymi portalami społecznościowymi, umożliwia to dzielenie się  treścią strony. W obecnych czasach taki moduł jest wręcz niezbędny. Witryna internetowa ma pomagać fanom motocykli zabytkowych w organizacji corocznych zlotów. Ma też na celu archiwizację danych ze zlotów, filmów, zdjęć oraz tekstów.

Moduł tagów i automatyczne generowanie mapy strony pomaga w pozycjonowaniu i dotarciu do jak największej ilości zainteresowanych osób. Automatyczna paginacja artykułów i galerii ułatwia przeglądanie treści. System CMS umożliwia administratorowi szybkie i łatwe wprowadzanie informacji na stronie www. Ikony obrazujące dany artykuł automatycznie osiągają dane rozmiary. Zastosowane zostały tu dwa rodzaje wyświetlania danej kategorii, pierwszy z krótkim opisem oraz drugi, w którym są wyłącznie powiększone ikony i tytuły danego wpisu.

Najstarsze materiały na stronie internetowej pochodzą z 1976r i dotyczą pierwszego zlotu https://www.rotor.olsztyn.pl/i-zlot-1976-r/

 

Zobacz również

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij