Strona internetowa firmy Salmo

Strona internetowa firmy Salmo

Strona internetowa firmy Salmo

Przedstawiamy stronę internetową jednego z największych producentów przynęt wędkarskich na świecie – Salmo.

Zakres Realizacji:

 • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
 • Kod XHTML, CSS strony internetowej
 • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: https://www.salmo.com.pl

Witryna, którą stworzyliśmy jest bardzo rozbudowana. Na stronie www.salmo.com.pl umieściliśmy specjalną wyszukiwarkę przynęt- użytkownik może wyszukać odpowiednie przynęty poprzez zaznaczenie interesującego go gatunku ryb, łowiska i metody połowu. Na stronie Salmo znalazł się również sklep internetowy, w którym można zakupić produkty firmy. Każda z przynęt znajdujących się na witrynie posiada dokładny opis, zalecane sposoby łowienia oraz materiały multimedialne dotyczące danego produktu.

Rozbudowany serwis, jednego z największych w Polsce,  producenta sztucznych przynęt. Rozbudowane funkcje systemu CMS umożliwiają  użytkownikowi dodawanie na stronie www 2 sliderów. Pierwszy duży na topie strony ze zdjęciami obrazującymi daną przynętę, drugi slider umożliwia przewijanie i dodawanie filmów obrazujących prace danej przynęty.  Strona została uzupełniona przez pracownika Salmo co było możliwe dzięki intuicyjnemu, prostemu w obsłudze systemowi CMS, który został użyty na stronie www firmy Salmo. Strona internetowa powiązana została z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter, Wykop, Nasza klasa itd. dzięki czemu przeglądający witrynę internetową mogą szybko i prosto dzielić się ciekawymi informacjami w które strona jest bogata.  Serwis internetowy Salmo posiada również  system menu, który umożliwia administratorowi praktycznie nie ograniczoną możliwość rozbudowy, dzięki umiejscowieniu w poziome strona www posiada dużą ilość miejsca na treść.

Strona Salmo posiada także system, który pomaga w pozycjonowaniu strony. Pozwala on na zmienianie tytułów, opisów, słów kluczowych dla każdej podstrony czy kategorii. Ponadto jest możliwość badania treści pod względem SEO. Treść danego artykułu jest badana i oceniana pod kontem danej frazy do pozycjonowania. System podpowiada użytkownikowi jak napisać artykuł aby roboty Google uznały go jako wartościowy pod kontem danych słów kluczowych.

Dzięki zastosowaniu jquery tabs, treść na stronie www Salmo nie jest długa. Wszystkie informacje są zgrupowane w jednym miejscu. Administrator strony może tworzyć dowolną ilość zakładek. Użytkownik ma szybki i wygodny dostęp do pozostałych produktów z danej kategorii. Dzięki formularzowi kontaktowemu przy każdym z produktów, potencjalny klient może szybko i prosto zadać pytanie odnośnie interesującej go przynęty.

Strona www posiada automatycznie generowaną mapę strony, która zawiadamia Google o każdej zmianie wprowadzonej na stronie. Obecnie w indexie Google jest ponad 610 podstron witryny internetowej Salmo.

Zobacz również

 • Strona www Promostars

  Strona www Promostars

  Promostars – odzież reklamowa z nadrukiem, haftem firmowym

 • Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD Polska Broker. Firma ta jest spółką polską ściśle współpracującą z renomowaną angielską firmą brokerską Dashwood, Brewer & Phipps Ltd. z siedzibą w …

 • Strona internetowa E-stypendysta

  Strona internetowa E-stypendysta

  Przedstawiamy stronę internetową, która stworzyliśmy dla Fundacji Rozwoju Regionu Łukta na potrzeby projektu “E-stypendysta – platforma informacyjno-edukacyjna”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego …

 • Strona www PROVIMI

  Strona www PROVIMI

  PROVIMI – ŻYWIENIE ZWIERZĄT

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij