Strona internetowa E-stypendysta

Strona internetowa E-stypendysta

Strona internetowa E-stypendysta

Przedstawiamy stronę internetową, która stworzyliśmy dla Fundacji Rozwoju Regionu Łukta na potrzeby projektu “E-stypendysta – platforma informacyjno-edukacyjna”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, Oś priorytetowa 7 – Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego, Działanie 7.2 Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych, Poddziałanie 7.2.1 Usługi i aplikacje dla obywateli Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Głównym celem projektu jest przygotowanie organizacyjno-techniczne Fundacji Rozwoju Regionu Łukta do realizacji długofalowego procesu budowy społeczeństwa informacyjnego oraz zapewnienie rozwoju elektronicznych usług dla obywateli Warmii i Mazur.

Ponadto rozwój jakości usług online oraz utworzenie platformy informacyjno-edukacyjnej zawierającej wartościowe i potrzebne treści w Internecie dla zainteresowanych mieszkańców Warmii i Mazur, a przede wszystkim dla stypendystów Fundacji Rozwoju Regionu Łukta.

Zakres Realizacji:

 • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
 • Kod XHTML, CSS strony internetowej
 • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
 • Wsparcie techniczne
 • Administracja stroną
 • Adres www: https://e-stypendysta.frrl.org.pl

Strona internetowa E-stypendysta posiada forum, a także umożliwia rejestrację studentów i publikację treści. Wyposażona jest również w moduł umożliwiający składanie e – wniosków.

Zobacz również

 • KALENDARZE PLAKATOWE 2018

  KALENDARZE PLAKATOWE 2018

  Kalendarz plakatowy jest kalendarzem reklamowym, gdzie na odpowiednio dużej powierzchni (wiele formatów do wyboru) mamy przedstawiony cały rok w bardzo czytelnej formie. Taki kalendarz przeważnie …

 • Odzież reklamowa Promostars

  Odzież reklamowa Promostars

  Marka Promostars to jeden z wiodących producentów odzieży reklamowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

 • Profil firmowy na Facebook’u

  Ponad 800 milionów osób korzysta z Facebooka , a z tego około 8 milionów to Polacy. Nic dziwnego, że praktycznie wszystkie firmy posiadają swoje profile …

 • Strona www Agrocentrum

  Strona www Agrocentrum

  Agrocentrum producent pasz i koncentratów

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij