Sklep internetowy MebleMazurskie.pl

Sklep internetowy MebleMazurskie.pl

Sklep internetowy MebleMazurskie.pl

Wykonaliśmy sklep internetowy FABRYKI MEBLI BISKUPIEC, MMI Sleeping Sp. z o.o.  Oferta firmy zawiera meble z drewna litego – buku, olchy, dębu, brzozy oraz sosny.  Przedsiębiorstwo specjalizuje  się w produkcji sypialni, meblościanek oraz jadalni.

Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie, wysoka jakość, szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają firmie Fabryka Mebli Biskupiec  stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju naszej firmy.

 

Zakres Realizacji:

  • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
  • Kod XHTML, CSS strony internetowej
  • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
  • Adres www: https://www.meblemazurskie.pl/

 

Rozbudowany sklep internetowy Mazurskie Meble posiada nieograniczoną możliwość dodawania produktów. Strona www jest bardzo rozbudowana, zawiera całą ofertę Fabryki mebli z Biskupca. Strona www posiada wbudowany moduł szybkiego wyszukiwania produktów, co pozwala szybko i w łatwy sposób odnaleźć, osobie zainteresowanej, dany produkt.

Strona internetowa zawiera również moduł newslettera. Internauta otrzymuje bezpośrednio na swoja skrzynkę pocztową nowości ze strony www.

Produkty na stronie można przydzielać do grupy “nowości” oraz “promocje” umożliwia to klientowi sklepu internetowego   szybki dostęp do produktów tańszych lub najnowszych na rynku. Sklep wyposażony został również w moduł, który umożliwia przypomnienie utraconego hasła. Formularz rejestracyjny umożliwia zakup produktów w sklepie internetowym zarówno osobom prywatnym jak i firmom.

System CMS pozwala na szybką rozbudowę sklepu internetowego i dodanie dodatkowych modułów.

Zobacz również

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij