Rotor, Rotor i po Rotorze

Rotor, Rotor i po Rotorze


Warning: Use of undefined constant ikona6 - assumed 'ikona6' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer86651/public_html/dev/agraf/wp-content/themes/agraf/single1.php on line 30
Rotor, Rotor i po Rotorze

Rotor, Rotor i po Rotorze. Jeśli o mnie chodzi to było super, przejechałem cały rajd (i to z córą Zosią, częściowo z jej kolegą Jakubem, a na Starówce siostrą Amelką), motocykl psuł się cały czas, ale o dziwo jechał (Rusek to nie Japoniec umiera, ale jednak żyje). Prawie 10 godzin w piątek, upał, tato zapnij mi kurtkę, kask, proszę pana zapnie mi pan kurtę, kask, ja nie chcę w koszu, ja chcę w koszu, za gorąco, chcę pić, jeść, loda, batonika. Ale to jednak zawody, dzieci też wiedzą, że nie ma żartów, przecież jesteśmy zawodnikami.

Całe szczęście reanimowałem akumulator w przyjaznym warsztacie w Nidzicy, prądu na dalszą jazdę mieliśmy dość. Stanęliśmy na wysokości zadania byliśmy na każdym etapie, może nie najlepsi, ale byliśmy. Sobota to dzień przede wszystkim GYMKHANY i konkursu elegancji na Starym Mieście w Olsztynie.

Trzeba rano wstać, ubrać się w stroje historyczne, przymocować karabin diektariewa, wziąć pepeszę, w końcu to my powinniśmy wyzwolić Czechosłowację spod okupacji Czechosłowackiej (tak, tak, w 1968 roku niekoniecznie byliśmy fajni, byliśmy najeźdźcami).

Przyznano nam nawet puchar za elegancje (tzn. że motocykl i strój motocyklisty pasował do siebie nawzajem), ale kwiatkiem do lufy była sesja zdjęciowa w Skansenie w Olsztynku. Oryginalne plenery, wiejskie chałupy, wiatraki… i motocykle i jeszcze ludzie jakby z tamtych lat (no bo przecież mamy rok 2010).

My na Uralu „wyzwalamy Czechosłowację”, polski żołnierz września na Sokole jedzie na zwiad, radziecki żołnierz w dniu 17 września bierze naszych do niewoli, a niemiecka rodzina z lat 30-tych jest na przejażdżce po swoich włosiach i jeszcze kończy się I wojna światowa, ktoś podjechał na Harley’u. To są dopiero klimaty, to jakbyśmy cofali się w czasie, ja się cofnąłem (kurdę, mamy „wehikuł czasu” i chętnie go wykożystamy w przyszłym roku).

Więc czemu was tu nie było, ja nie rozumiem.

Rafał


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer86651/public_html/dev/agraf/wp-content/themes/agraf/single1.php on line 54

Zobacz również

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij