Reklama w internecie

Reklama w internecie

Reklama w internecie

Agencja Reklamowa Agraf może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie. Przez cały czas doskonalimy nasze umiejętności uczestnicząc w poświęconych tej tematyce szkoleniach, a w naszym zespole pracują certyfikowani specjaliści Google Adwords.

 

AdWords –linki sponsorowane w wyszukiwarce Google

Kampanie w Google Adwords charakteryzują się wysoką elastycznością- w dowolnym momencie można je rozbudować o dodatkowe reklamy, słowa i frazy kluczowe, ustalić cele, grupy docelowe (na podstawie wieku, lokalizacji, płci) oraz harmonogram ich wyświetlania. Są przy tym jedną z najtańszych i najszybszych form dotarcia do wielu potencjalnych klientów. To Państwo ustalają budżet jaki chcą przeznaczyć na kampanię.

adwords_promostars

W zależności od założonych celów możemy stworzyć reklamy wizerunkowe, budujące świadomość marki- wykorzystujemy w tym przypadku reklamy display’owe wyświetlające się np. na stronach związanych z daną tematyką, trafiających do określonej grupy docelowej, a także reklamy produktowe, zachęcające do wejścia na daną witrynę w celu zapoznania się z ofertą lub zakupu produktu. Starannie dobieramy słowa i frazy kluczowe, optymalizując stawki, tak by uzyskać najbardziej trafne kliknięcia i wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Każdy zakończony miesiąc kampanii podsumowujemy raportem.

 

certyfikat adwords

 

Reklamy w Facebooku

Inną formą reklamy w internecie, którą oferujemy naszym Klientom są reklamy w Facebooku. Tworząc je również w pierwszej kolejności określamy grono odbiorców, do których chcemy dotrzeć. Facebook oferuje cały wachlarz parametrów, które pozwalają na bardzo precyzyjnie zdefiniować grupę docelową, takich jak wiek, płeć miejsce zamieszkania, stan cywilny, zainteresowania i inne.  Za pomocą reklam w Facebooku możemy np. promować swój fanpage, posty na nim, czy też zachęcać do przejścia na witrynę www.

Podobnie jak w przypadku reklam Google Adwords kampanie w Facebooku można w dowolnym momencie modyfikować.

W ramach usługi prowadzenia kampanii przygotowujemy grafiki reklam pojawiających się w osi czasu odbiorców. W trakcie kampanii przesylamy naszym Klientom raporty przedstawiające jej skuteczność.

Agraf_Facebook_reklama_Wiatraki

Zapraszamy do wspólpracy!

 

 

Zobacz również

 • Strony www

  Strony www

  Dzięki naszej kreatywności i dużemu doświadczeniu tworzymy użyteczne, atrakcyjne i nowoczesne strony WWW. W pełni wykorzystujemy możliwości, które daje nam Internet, dzięki czemu Twoja strona …

 • Social media

  Social media

  Już około miliarda osób korzysta z Facebook’a, a z tego około 11 milionów to Polacy. Nic dziwnego, że praktycznie wszystkie firmy posiadają swoje profile na Facebooku, …

 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie i optymalizacja stron www powoduje, że coraz większa ilość internautów odwiedza Twoją stronę WWW. Cały proces polega na polepszeniu pozycji danej strony internetowej w …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Contact Form Shortcode Error: Form 1 does not exist Zamknij