Profil firmowy na Facebook’u

Profil firmowy na Facebook’u

Ponad 800 milionów osób korzysta z Facebooka , a z tego około 8 milionów to Polacy.
Nic dziwnego, że praktycznie wszystkie firmy posiadają swoje profile na Facebooku, Google +, czy Twitterze. Tak szerokiej rzeszy klientów nie można ignorować.

Stworzymy i poprowadzimy profil firmowy na portalach społecznościowych takich jak właśnie Facebook, Twitter i Google +. Jednak nie ma co ukrywać- to właśnie Facebook rozdaje dziś karty w social media. Agencja Reklamowa Agraf stworzy na zamówienie silne wizerunkowo, skuteczne fan page’e sprzeżone z Państwa stroną internetową. Gwarantujemy, że prowadzone przez nas profile wyraźnie wyróżniają się od klasycznych podstron Facebooka, dzięki niestandardowym zakładkom zawierającym np. mapkę dojazdu do Państwa firmy, filmy, stronę powitalną, czy np. kupon rabatowy, który będzie mógł być wydrukowany przez użytkownika, gdy ten dołączy do Państwa profilu.

Do głównych zalet związanych z korzystaniem z mediów społecznościowych, a zwłaszcza Facebooka należą:

– łatwość w obsłudze
– uruchomienie tanim kosztem marketingu pantoflowego
– budowanie silnej więzi z klientami
– budowanie społeczności wokół marki, produktów
– stosunkowo niskie koszty promocji marki, produktów czy usług za pomocą reklam

Po zrobieniu Fan Page najlepszym sposobem żeby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej jest zrobienie odpowiedniej reklamy. Promocja na Facebooku i innych serwisach społecznościowych jak Google + może być niezwykle skutecznym sposobem budowania marki oraz dobrego kontaktu z klientem, aby Reklama była efektywna i przyniosła zysk z inwestycji trzeba poświęcić jej dużo czasu. Rozróżniamy trzy formy reklamowe na Facebooku: Social Ads (reklamy społecznościowe), Engagement Ads (wydarzenia) i reklamę banerową. Ale to jednak Social Ads są najbardziej powszechnym typem reklamy. Reklama na Facebooku różni się od tej znanej nam z portali WWW. Dostosowana jest dokładnie do potencjalnych odbiorców. Reklamę na Facebooku możemy bardzo precyzyjnie targetować – nie tylko za pomocą danych demograficznych, ale też na podstawie zainteresowań użytkowników (np. kierujemy reklamę tylko do miłośników motoryzacji, w wieku 25-40 lat, mieszkających na Warmii i Mazurach).

Zobacz również

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Contact Form Shortcode Error: Form 1 does not exist Zamknij