Pałac Pacółtowo – strona www

Pałac Pacółtowo – strona www

Pałac Pacółtowo – strona www

Przedstawiamy stronę internetową kompleksu pałacowo-parkowego Pacółtowo mieszczącego się w okolicach Wzgórz Dylewskich, nieopodal Pól Grunwaldzkich. Całość składa się z siedmiu historycznych budynków i pięciohektarowego parku. Centralną budowlą kompleksu jest wybudowany w 1794 roku pałac, wyposażony w zabytkowe tkaniny i meble, antyczne kinkiety i żyrandole. Pałac Pacółtowo oferuje m.in. SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, siłownię, łaźnię turecką, salę bilardową, bibliotekę, park rowerowy i wiele innych atrakcji. Do dyspozycji gości jest 50 miejsc noclegowych w apartamentach, pokojach jedno i dwuosobowych.

Zakres Realizacji:

  •     Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
  •     Kod XHTML, CSS strony internetowej
  •     System do zarządzania stroną WWW (CMS)
  •     Wsparcie techniczne
  •     Adres www: www.pacoltowo.com

Strona internetowa Pałacu w Pacółtowie miała oddać kameralny charakter tego miejsca. Layout witryny utrzymaliśmy w przyjemnych, stonowanych barwach. Umieściliśmy również duży slider prezentujacy piękne wnętrza pałacu. Strona www wyposażona została w cztery wersje językowe.

 

Zobacz również

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij