Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa


Warning: Use of undefined constant ikona6 - assumed 'ikona6' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer86651/public_html/dev/agraf/wp-content/themes/agraf/single-portfolio.php on line 36
Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

W celu wypromowania położonego na Mazurach całorocznego ośrodka szkoleniowo- wypoczynkowego Wiatraki, przygotowaliśmy kompleksową kampanię internetową.

Zaczęliśmy od stworzenia zupełnie nowej strony internetowej, wyposażonej w intuicyjny system zarządzania jej zawartością. Na witrynie wiatraki.com umieściliśmy miedzy innymi kategorie z ofertą ośrodka, promocjami, galerią, cennikiem, zakładką kontaktową itd.
Strona została ponadto zasilona odpowiednią treścią w celu jak najlepszego jej wypozycjonowania (SEO).

Poprowadziliśmy również kampanię w Google Adwords. Przeanalizowaliśmy dotychczasowe zapytania wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkowników, by dobrać jak najlepsze słowa kluczowe i stworzyć odpowiednie reklamy. Pozwoliło to na uzyskanie wysokich miejsc w linkach sponsorowanych, co z kolei przełożyło się na zwiększenie ilości odwiedzin witryny wiatraki.com.

Kolejnym działaniem było stworzenie Wiatrakom fanpage’a w portalu społecznościowym Facebook- jest to doskonałe uzupełnienie strony internetowej, pozwalające na bezpośredni kontakt z klientami. Specjalnie na potrzeby profilu firmowego Ośrodka Wiatraki opracowaliśmy odpowiednie grafiki i wzbogaciliśmy fanpage o niestandardowe dodatki, np. wtyczkę wyświetlającą obraz danej podstrony- dzięki temu z poziomu portalu Facebook można odbyć wirtualny spacer po Wiatrakach.

Oprócz stworzenia profilu firmowego, na Facebook’u uruchomiliśmy również kampanię reklamową, która miała przyciągnąć nowych fanów, a zarazem potencjalnych klientów. Aby reklama dotarła do odpowiednich odbiorców dokładnie określiliśmy target – nie tylko demograficznie, ale też na podstawie zainteresowań potencjalnych “fanów” profilu.

Działania w internecie uzupełniliśmy reklamą w portalach Agory – Gazeta.pl i  eholiday.pl. Stworzyliśmy reklamę w formie animowanego boksu, który wyświetlał się obok treści związanych z wypoczynkiem i podróżami. To również przełożyło się na wzrost odwiedzin strony wiatraki.com i dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer86651/public_html/dev/agraf/wp-content/themes/agraf/single-portfolio.php on line 60

Zobacz również

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij