Odzież reklamowa Promostars

Odzież reklamowa Promostars

Odzież reklamowa Promostars doskonale nadaje się do umieszczenia na niej nadruków lub haftów. Współpraca firmy AGRAF z Promostars sięga roku 2000. Rok 2011 to stworzenie w Olsztynie magazynu dystrybucyjnego i stworzenie oddzielnego działu zajmującego się sprzedażą odzieży Promostars, projektowaniem i znakowaniem ubrań. Długoletnia współpraca pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, w zakresie potrzeb poszczególnych grup klientów, metod znakowania, projektowania. Próbujemy spopularyzować koszulkę jako rzecz nieodłączną każdej imprezy, wydarzenia, rajdu, zlotu. Nasz projekt „Zrób koszulkę na imprezę” ma pokazać ludziom jaką świetną pamiątką jest koszulka z motywem np. wyprawy, jak potrafi zaakcentować poczucie wspólnoty.

Promostars to marka odzieży skierowana zaprojektowania specjalnie do znakowania, czyli nadruków sitodrukiem, metodami termotransferowymi, cyfrowego nadruku bezpośredniego DTG, czy haftem. Zarówno koszulki jak i pozostały asortyment dorównuje jakością a często nawet przewyższa odzież dostępną na rynku. Charakteryzują się między innymi podwójnie czesaną bawełną ułatwiającą nadruk na koszulkach. Odzież Pomostars wykorzystywana jest we wszelkiego rodzaju akcjach reklamowych i promocyjnych, oraz jako element odzieży dla pracowników. Promostars to t-shirty, koszulki polo, koszule, swetry, spodnie, kurtki, bluzy, polary, czapki, to szeroki wybór kolorów i rozmiarów.

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij