Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

promostars_baner kopia

Marka Promostars to jeden z wiodących producentów odzieży reklamowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Odzież reklamowa wchodząca w skład oferty Promostars to między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, koszule, swetry, kurtki, a także torby i czapki. Wszystkie pozycje asortymentowe Promostars mogą zostać nadrukowane bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta.

Geffer to ekonomiczna submarka Promostars. To doskonała odzież reklamowa na różnego rodzaju przetargi, imprezy masowe. Geffer to doskonały kompromis pomiędzy jakością a ceną.

 

fruit_banner

 

Firma Fruit of the Loom znana z oryginalnego, ciekawego logotypu to jeden z największych na swiecie producentów odzieży reklamowej. Oprócz odzieży reklamowej specjalizują się w produkcji bielizny damskiej i męskiej. Historia marki Fruit of the loom sięga 1851 roku, kirdy została założona przez niejakiego Roberta Knight’a w Stanach Zjdenoczonych. Firma Fruit of the Loom produkuje ok. 2,3 mln koszulek tygodniowo. W skład oferowanej przez fruit of the Loom odzieży wchodzą:koszulki reklamowe, bluzy reklamowe, bielizna, koszulki polo pod haft,polary reklamowe, kurtki firmowe, spodnie pracownicze.

Russell -w 1902 roku młody mężczyzna o imieniu Benjamin Russell rozpoczął produkcję odzieży z 12 pracownikami na pokładzie. Mając do dyspozycji zaledwie 10 maszyn do szycia, rozpoczęli oni podróż, która zaprowadziła firmę na sam szczyt i uczyniła z niej jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Obecnie firma uchodzi w branży za jednego z niewielu producentów, który zatrudnia własny zespół projektantów.

Ubrania tej marki Result zaprojektowane są przede wszystkim pod nadruki i hafty. Każdy model odzieży reklamowej RESULT jest stworzony do znakowania (sitodruk). Główny magazyn znajduje się w Wielkiej Brytanii, co umożliwia szybką wysyłkę do siatki dystrybutorów w całej Europie.

 

sols_regatta_nicholson

Marka Sol’s jest jednym z największych producentów odzieży reklamowej w Europie Zachodniej. W asortymencie marki Sol’s znajduje się ponad 340 produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w różnych krojach i kolorach.
Założona w 1991 roku, firma Sol’s w ciągu dwudziestu lat wyrosła na lidera branży odzieży reklamowej na rynku Francuskim.

James & Nicholson oferuje szeroki wybór odzieży reklamowej.Koszulki, polo, bluzy w 30 różnych kolorach, wykonane w całości z bawełny bądź bawełny z domieszką poliestru. Odzież reklamowa James & Nicholson to zarówno klasyczne, casualowe fasony jak i odzież przeznaczona do uprawiania przeróżnych sportów, a także specjalistyczne ubrania robocze. W asortymencie James & Nicholson znaleźć można modele odzieży w rozmiarach do 5XL!

Firma Regatta specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej i turystycznej. Założona  została w w Wielkiej Brytani w 1981 roku. Jest jednym z trzech największych producentów odzieży outdoorowej w Europie. Regatta znana jest z  wysokiej jakości produkowanej przez nią odzieży.

Kontakt

AGRAF Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14 B

tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 000 038

e-mail: robert@agraf.net.pl
www: archiwum.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Contact Form Shortcode Error: Form 2 does not exist Zamknij