Kalendarze na rok 2018

Kalendarze na rok 2018

Kalendarze na rok 2018

Jeszcze powoli, ale zbliża się czas kiedy na ścianie pojawi się nowy kalendarz reklamowy na rok 2018. Mimo, że do 1.01.2018 pozostało dużo czasu, warto już dziś zastanowić się nad wyborem formatu, kolorystyki, czy danych jakie chcemy przedstawić naszym odbiorcom.

Najbardziej popularnym i najczęściej zamawianym kalendarzem reklamowym jest kalendarz trójdzielny. Zajmuje on mało miejsca na ścianie, a ma bardzo dużą powierzchnię reklamową. Kalendarz trójdzielny z racji tego, że posiada trzy osobne kalendaria umieszczone pod sobą z numeracją tygodni i pasek przezroczysty z czerwonym okienkiem do zaznaczania bieżącej daty, jest kalendarzem najczęściej pojawiającym się na ścianach w miejscach pracy.

Jednak same kalendaria to nie wszystko. Tym co decyduje, czy kalendarz reklamowy pojawi się na ścianie, jest jego atrakcyjny projekt graficzny, który sprawi, że przez dwanaście miesięcy będziemy na taki kalendarz spoglądać z przyjemnością. By stworzyć ciekawy projekt nie wystarczy podstawowa znajomość programów graficznych, bo dobór kolorów i kompozycja odgrywają tu znaczącą rolę, dlatego warto taki projekt zlecić naszemu działowi graficznemu.

Kolejnym elementem nadającym prestiżu naszym kalendarzom trójdzielnym jest efekt wypukłości stosowany na główce kalendarza trójdzielnego w połączeniu w folią błysk lub punktowym lakierem błyszczącym.

Jak widać prosta z pozoru czynność jak wybór kalendarza reklamowego na 2018 rok wymaga od nas poświęcenia „chwili”, na wybór tego odpowiedniego.

Zobacz pełną ofertę.

Zobacz również

 • ….to jak pomożecie?

  ….to jak pomożecie?

  AGRAF zaprasza 9 stycznia 2011r. na Stare Miasto w Olsztynie, godz. 11-16. W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można podziwiać starówkę

 • Nowa kolekcja odzieży Promostars

  Nowa kolekcja odzieży Promostars

  Na naszej stronie Promostars.pl pojawiła się najnowsza kolekcja odzieży reklamowej na rok 2015. Znajdą też tam Państwo katalog w formie elektronicznej. Zachęcamy do pobierania!

 • Kalendarz Mongolia Changaj 2012

  Kalendarz Mongolia Changaj 2012

  Przedstawiamy zaprojektowany przez nas kalendarz na rok 2013, dokumentujący tegoroczną wyprawę do Mongolii “Changaj 2012”.

 • Agrafowy kalendarz na rok 2015

  Agrafowy kalendarz na rok 2015

  Przedstawiamy nasz najnowszy firmowy kalendarz na rok 2015. Tym razem utrzymany jest on w stylu secesyjnym, nawiązującym do twórczości Alfonsa Muchy. Z charakterystycznych motywów roślinnych …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij