Fruit of the Loom, Russell i Result

Fruit of the Loom, Russell i Result

 

button

 

 

 

Fruit_logo

FRUIT OF THE LOOM

Firma Fruit of the Loom znana z oryginalnego, ciekawego logotypu to jeden z największych na świecie producentów odzieży reklamowej. Oprócz odzieży reklamowej specjalizują się w produkcji bielizny damskiej i męskiej. Historia marki Fruit of the loom sięga 1851 roku, kirdy została założona przez niejakiego Roberta Knight’a w Stanach Zjdenoczonych.
Firma Fruit of the Loom produkuje ok. 2,3 mln koszulek tygodniowo.
W skład oferowanej przez fruit of the Loom odzieży wchodzą:

Na odzieży Fruit of the Loom możemy wykonać nadruk lub haft komputerowy. Projekty nadruków i haftów opracowywane są w naszym studiu graficznym mieszczącym się w Olsztynie.

russell2RUSSELL

W 1902 roku młody mężczyzna o imieniu Benjamin Russell rozpoczął produkcję odzieży z 12 pracownikami na pokładzie. Mając do dyspozycji zaledwie 10 maszyn do szycia, rozpoczęli oni podróż, która zaprowadziła firmę na sam szczyt i uczyniła z niej jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Obecnie firma uchodzi w branży za jednego z niewielu producentów, który zatrudnia własny zespół projektantów.

 

Result

RESULT CLOTHING

Ubrania tej marki zaprojektowane są przede wszystkim pod nadruki i hafty. Każdy model odzieży reklamowej RESULT jest stworzony do znakowania (sitodruk). Główny magazyn znajduje się w Wielkiej Brytanii, co umożliwia szybką wysyłkę do siatki dystrybutorów w całej Europie.

Kontakt

AGRAF – Odzież Reklamowa

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij