Fanpage Promostars

Fanpage Promostars

Fanpage Promostars

Przedstawiamy fanpage Promostars, na którym prezentujemy naszą odzież reklamową.Jako bezpośredni dystrybutor odzieży reklamowej Promostars postanowiliśmy stworzyć odrębny firmowy profil na Facebooku, poświęcony tylko i wyłącznie temu obszarowi naszej działalności. Opisujemy tam naszą odzież (koszulki, polary, polo, czapki, bluzy, kurtki itp.), prezentujemy najnowsze realizacje i informujemy potencjalnych klientów o aktualnych promocjach.

Użytkownik, który polubił stronę, ma łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji, danych kontaktowych, godzin otwarcia, numerów telefonów itd.

Co więcej, oprócz standardowych zakładek umieściliśmy również kartę powitalną, dzięki której osoba zainteresowana kupnem danego rodzaju odzieży może błyskawicznie przenieść się na stronę internetową Promostars.

W celu wypromowania profilu przeprowadziliśmy szereg kampanii reklamowych, kierujących między innymi do wyżej wymienionej zakładki – targetem była w tym przypadku grupa osób zainteresowanych reklamą, marketingiem i właścicieli firm.

Dzięki prowadzonym przez nas działaniom możemy się pochwalić liczbą fanów, która przekroczyła już 1000 osób.

Zobacz również

 • Fanpage dealera motocykli Ural

  Fanpage dealera motocykli Ural

  Na potrzeby kampanii reklamowej jedynego w Polsce dealera rosyjskich motocykli Ural stworzyliśmy firmowy profil na Facebooku.

 • Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD Polska Broker. Firma ta jest spółką polską ściśle współpracującą z renomowaną angielską firmą brokerską Dashwood, Brewer & Phipps Ltd. z siedzibą w …

 • Film z wyprawy do Mongolii- Changaj 2012

  Film z wyprawy do Mongolii- Changaj 2012

  Przedstawiamy klip, który zmontowaliśmy z amatorskiego filmu z wyprawy do Mongolii – Changaj 2012.

 • Pałac Pacółtowo – strona www

  Pałac Pacółtowo – strona www

  Przedstawiamy stronę internetową kompleksu pałacowo-parkowego Pacółtowo mieszczącego się w okolicach Wzgórz Dylewskich, nieopodal Pól Grunwaldzkich. Całość składa się z siedmiu historycznych budynków i pięciohektarowego parku.

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij