Nasza Warszawa w służbie XVIII finału WOŚP

 

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 10 stycznia 2010 r. Fundacja WOŚP już po raz 18 zorganizowała ogromną, jednodniową zbiórkę publiczną, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami onkologicznymi, oraz na prowadzone przez Fundację programy medyczne i edukacyjne.

Agencja Reklamowa Agraf razem z FSO Auto Klub wziął udział w działaniach na rzecz XVIII finału WOSP w akcji „...Bo serce mieszka w nas...". Dzięki naszej akcji zebraliśmy wraz z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień 6165,67zł!!

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się nasza Warszawa - www.agraf.warszawa.pl - która dostarczyła wszystkim zebranym niezapomnianych wrażeń. Każdemu, kto odbył rajd naszym samochodem, szumiała tego wieczoru pieśń Kapeli Czernikowskiej:

„Warszawa da się lubić,
Warszawa da się lubić,
Tu szczęście można znaleźć,
Tu serce można zgubić"

 

Oczywiście serce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!!

<< powrót
 
 
 
agraf-kalendarze agraf warszawa agraf strony www Olsztyn
strona główna | o nas | kontakt |
Copyright (C) agraf.net.pl

Agraf Olsztyn agencja reklamowa przedsiębiorstwo reklamowe no agraf promocja

promo stars

odzież promocyjna

kubki

długopisy

Lecce pen

gadżety

kalendarze

strony www

prezentacje multimedialne

ulotki

foldery

segregatory

FSO warszawa 223

materiały promocyjne na szkolenia